Telefonos ügyintézőt keresünk

11. kerületi cégünkbe keresünk telefonos ügyintézőt!
Feladatok:
– időpont egyeztetés az értékesítőknek
– ezek adminisztrációja CRM rendszerben.
Elvárások:
– az állás betöltéséhez felhasználói szintű számítógép-ismeret szükséges
– Ms Office ismerete
– hasonló területen szerzett tapasztalat

Előnyt jelent: telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat!

Amit kínálunk:
– legalább 1 évre keresünk munkatársat (hosszú távú munka)
– fiatalos, jó hangulatú csapat
– élhető munkaidő
– versenyképes fizetés
– előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: 11. kerület.
Munkavégzés ideje: H-P-ig 9-17 óráig
Fizetés: 180-200ezer Ft (fix nettó 150.000 Ft+bónusz)
Fényképpel ellátott önéletrajzokat, pozíció megjelölésével az allas@lepeselony.hu e-mail címre várunk.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást