Telefonos/Személyes Értékesítő 1 jelentekezés

Nemzetközi cégünk a második üzletét fogja megnyitni Budapesten éppen ezért több pozícióba is keresünk pályakezdő értékesítőket.Egy globális hálózat tagjaként az általunk nyújtott szakértelem és szakmai tudás garantálja az ügyfeleink számára a megfelelő vitalitás érzetet. Ha még nem is dolgoztál értékesítésben ne aggódj mivel cégünknél rendszeres képzések garantálják a szakmai tudást és ezáltal az előre lépési lehetőséget.

Főbb feladatok, munkák

  • Ügyfelek szerzése
  • Telefonos kapcsolattartás
  • Személyes értékesítés

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Precíz
  • Céltudatos
  • Ügyfél orientált

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Ha teljesen pályakezdő vagy
  • Ha csak 1-2 év tapasztalatod van

Amit kínálunk

  • Átlag feletti kereseti lehetőség
  • Karrier építési lehetőség( Akár fél év alatt supervisor szint)
  • Jó munkahelyi légkör
  • Fiatalos csapat

Kizárólag fényképes önéletrajzot fogadunk el a bestjobs.hr.sales@gmail.com-ra.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 000000000000000000000000000