Telefonos lakásbiztosítás értékesítő munkatárs 1 jelentekezés

A cégünkről:

A Finance Sales Hungary Kft. pénzügyi és biztosítási területre specializálódott. Vállalatunk 17 éves tapasztalattal rendelkezik, melynek köszönhetően számos piacvezető szolgáltatás elérését biztosítjuk az ország 60 pontján. Jelenleg a központunkba keressük leendő csapattagunkat a következő munkakörbe:

Telefonos lakásbiztosítás értékesítő munkatárs

Téged keresünk, amennyiben:

  • Rendelkezel felsőfokú BA/BSC diplomával /VAGY/ független biztosítás közvetítői (BOI) vizsgával
  • Talpraesett, energikus és meggyőző személyiség vagy
  • Ügyfél-orientált értékesítési szemlélet jellemez
  • Nem untat a monoton munka
  • Stabil munkahelyet keresel részmunkaidőben

Előnynek számít:

  • Ha már szereztél telefonos értékesítésben tapasztalatot

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Meglévő ügyfelek hívása saját adatbázisból
  • Lakásbiztosítási konstrukciók bemutatása és értékesítése
  • Ajánlatok készítése
  • Adatrögzítés, adminisztrációs feladatok

Amit kínálunk a céljaid eléréséhez:

  • 6 órás munkavégzés
  • Felső korlát nélküli teljesítmény arányos jutalék
  • Kiegészítő fix bér
  • Mentori támogatás a betanulás ideje alatt
  • Támogató munkahelyi légkör
  • Befogadó és jó hangulatú csapat
  • Biztos szakmai háttér
  • Irodai környezet

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Kihívásoktól vezérelve!
Connect with us