Telefonos értékesítő munkatársát keresünk!

Nemzetközi piacvezető vállalat telefonos munkatársakat keres teljes vagy akár részmunkaidőre! Pályakezdő kollégák jelentkezését ugyanúgy szívesen várjuk, mint tapasztalt call centeresekét.

Feladatok

  • Meglévő és új ügyfelek megkeresése telefonon keresztül
  • Ügyféladatbázis kezelése
  • Értékesítési csatorna támogatása

Elvárások

  • Minimum érettségi bizonyítvány
  • erkölcsi bizonyítvány
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Call centeres tapasztalat
  • MNB vizsga

Amit kínálunk

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Energikus, vidám, fiatalos csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Nemzetközi piacvezető pénzügyi cég által nyújtott stabil háttér
  • Belső képzések, folyamatos fejlődési és feljebbjutási lehetőség
  • Versenyek

JELENTKEZZ MOST, VÁRJUK FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZODAT AZ TELEFONOS@JOB4U.COM –RA!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást