Tehergépjármű szerelő – Hunland – Bugyi

Munkádra igényes vagy, a részletekre is odafigyelsz, és szívesen dolgozol önállóan egy kisebb csapatban? Nemzetközi kereskedelemmel és mezőgazdasági termeléssel foglalkozó cégcsoportunk központi szerelő-műhelyébe keressük talpraesett, tehergépjármű szerelő munkatársunkat.

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Volvo és Scania típusú kamionok, trailer-ek, pótkocsik karbantartása, javítása
  • egyéb gépjárművek szervizelése
  • egyéb műhelymunkák végzése

Milyen feltételekre számíthatsz?

  • fiatal, magas felszereltségű gépjármű flottával dolgozunk
  • határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszonyt kínálunk
  • holland tulajdonú 700 fős cégcsoportunk a felelős állattartás iránt elkötelezett
  • munkavégzés helye: 2347 Bugyi, Alsóráda puszta 13. (gépjárművel megközelíthető telephely, munkába járás költségtérítés: 15 Ft/km)

Mit várunk tőled?

  • autószerelő szakképesítéssel, jó fizikummal és állóképességgel rendelkezel
  • teherautó szerelési tapasztalat előny, de nem feltétel, szívesen megtanítjuk
  • munkádat precízen, felelősségteljesen és önállóan végzed

Ha a fentiekből magadra ismertél, küldd el jelentkezésed bruttó bérigényed megjelölésével. Tel: +36 70 198 5151.

Pályázatod beküldésével automatikusan hozzájárulsz önéletrajzod és személyes adataid kezeléséhez a Hunland cégcsoport szervezeti egységein belül. A beérkezett pályázatokat, amennyiben a pályázó másként nem rendelkezik, adatbázisunkban elhelyezzük, a törvényi követelményeknek megfelelően őrizzük, harmadik fél részére nem adjuk át, és a beérkezéstől számított 1 év múlva töröljük.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 12391309-4-13
Connect with us