Technológus hegesztő mérnök

Feladata:

  • Termelési folyamatok támogatása, szükséges műszaki technológiai feltételek biztosítása, technológiai leírások kidolgozása, felügyelete
  • Hegesztési folyamatok megtervezése, a kivitelezés szakmai felügyelete
  • Hegesztési technológia vizsgálatok lebonyolítása
  • Üzemi berendezések karbantartásával kapcsolatos mérnöki feladatok ellátása;
  • Minőségjavító intézkedések bevezetése,

Elvárások:

  • Műszaki főiskolai / egyetemi, gyártástechnológiai / gépész  végzettség
  • IWE/ EWE (Nemzetközi/ európai hegesztőmérnök) képesítés; de minimum hegesztő specialista végzettség
  • Számítógépes ismeretek: MS Office és CAD programok felhasználói szintű ismerete,
  • Érvényes hegesztési minőségi előírások, szabványok ismerete
  • Robotprogramozási ismeretek

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Teljes bérrel bejelentett munkaviszony
  • Határozatlan idejű, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés, előrelépés lehetősége
  • Rendezett munkakörnyezet
  • Ingyenes buszjárat; gépjármű térítés munkába járásra

Munkavégzés helye

  • Szentlőrinckáta

Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődését kérem jelentkezzen a feltüntetett e-mail címen.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us