Technológus álláslehetőség Nyírbátoron

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:

Technológus

Feladatok:

  • Folyamatos, támogató kapcsolattartás a felügyelt termelési terület beállítóival
  • A projektmérnök koordinálásával, a támogatott termelési területre érkező új termékek technológiáinak honosításában való részvétel
  • Technológiai problémák gyökérokának kereséséhez szükséges tesztmegbízások végzése, dokumentálása, analizálása a szériatámogató mérnök koordinálása mellett

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Kiváló műszaki és méréstechnikai ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, különböző mérőeszközök ismerete és gyakorlatban való alkalmazásuk, stb.)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló és pontos, precíz munkavégzés
  • Csapatmunkára való képesség

Előny:

  • Német és/vagy angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
  • Modern technológia és munkakörnyezet
  • Ingyenes céges buszjáratok

Munkavégzés helye:

Nyírbátor (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)

További információ: 06-30/576-3334

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást