Technológus álláslehetőség Jászárokszálláson

Dinamikusan fejlődő jászárokszállási multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársat az alábbi munkakör betöltésére:

Technológus

Feladatok:

  • Folyamatos, támogató kapcsolattartás a felügyelt termelési terület beállítóival
  • A projektmérnök koordinálásával, a támogatott termelési területre érkező új termékek technológiáinak honosításában való részvétel
  • Kis szériás, ill. egzotikus termékek megbízásainak teljesítésekor aktív támogatás, esetlegesen a gyártás kivitelezése
  • Technológiai problémák gyökérokának kereséséhez szükséges tesztmegbízások végzése, dokumentálása, analizálása a szériatámogató mérnök koordinálása mellett

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Műszaki ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, mérőeszközök ismerete és gyakorlatban való alkalmazásuk)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló és pontos, precíz munkavégzés
  • Csapatmunkára való képesség

Előny:

  • Német és/vagy angol nyelvismeret

Munkavégzés helye:

  • Jászárokszállás

Amit kínálunk:

–           Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség

–           Versenyképes jövedelem

–           Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség

–           Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák

További információ: 06-30/576-3334

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást