TECHNOLÓGUS

Szívesen részt venne egyedi fejlesztésű
vasúti forgóvázak, hajtóművek és dízelmotorok gyártásban?

Ha szívesen dolgozna a GANZ szellemiségében,
mely már 175 éve, generációkon keresztül eredményezi
a GANZ márka világszintű sikerét, jelentkezzen hozzánk

TECHNOLÓGUS

munkakörbe!

Önt keressük, ha:

  • felsőfokú gépgyártás technológusi végzettséggel rendelkezik (diploma),
  • felhasználói szintű számítógép ismerettel rendelkezik (irodai szoftverek, tervező szoftverek),
  • szakmai tapasztalata van alkatrészek fogácsolási és/vagy szerelési munkáinak előkészítésében,
  • rendszerező / rendszerető készséggel rendelkezik, melyet a technológiák karbantartási feladata igényel (dokumentálás vállalatirányítási rendszerünkben),
  • képes a hatékony közös munkára (mérnökeinkkel és gyártó üzemi munkatársainkkal történő egyeztetés során).

Amit kínálunk:

  • főállású foglalkoztatás rugalmas munkaidőben (törzsidő 9:00-14:30 óra között), hosszú távú biztos munkahelyet generációkat átívelő családias munkakörnyezetben,
  • betanítjuk a feladatok elvégzésére, vállalatirányítási rendszerünk alkalmazására,
  • lehetőséget adunk a szakmai fejlődésre, előmenetelre, illetve műszaki fejlesztésinkben történő részvételre,
  • bérezés, juttatások megegyezés szerint,
  • jól megközelíthető munkahely, Budapest központjában (VIII. kerület, Vajda Péter u.).

Jelentkezését magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal várjuk!  nemethne@ganz-holding.hu http://ganzmotor.hu/career/

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 3-5 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 10462438-2-42
  • Slogan Évszázados tapasztalatokkal a jövő felé
Connect with us