Technical Account Manager munkatársat keresünk

XPERION ÜZLETI INNOVÁCIÓS KFT.

Ha már unod a monoton munkát, az egyhangú feladatokat, a hatalmi elven parancsolgató menedzsereket, szívesen lennél közelebb az ügyfelekhez, tudsz teljesítményorientáltan home office-ban is dolgozni, szeretnél sokoldalúbb, szélesebb spektrumú szakmai kompetenciákat igénylő feladatokban részt venni?

Bővülő csapatunkba 2 fő Technical Account Manager munkatársat keresünk. Amennyiben az alábbi tulajdonságokkal rendelkezel:

  • Megbízhatóság, lelkiismeretes, igényes munkavégzés
  • Önálló munkavégzési képesség, de alapvetően csapatjátékos mentalitás
  • Alapos, precíz munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Folyamatos tanulás, önképzés iránti igényesség

, akkor mi téged keresünk!

Informatikai megoldásainkkal 2003 óta a piac számos területén – pénzügy-, telekommunikáció-, informatika-, ipar-, kereskedelem-, államigazgatás- jelen vagyunk. Erősségünk a szakmai igényesség és ügyfeleink a cél eléréséhez vezető optimális megoldás kialakítása. A piac professzionális gyártóival dolgozunk együtt és mindezt a lehető leghatékonyabb eszközökkel és folyamatok mentén tesszük.
A legmegbízhatóbb technológiákat implementáljuk, kiszolgáló-támogató rendszereket állítva a napi működés szolgálatába, annak érdekében, hogy napról napra egyszerűbben, gördülékenyebben, kiváló ár/érték arány mellett érjünk el Ügyfeleinkkel közös sikereket.

Emellett a legmodernebb technológiákból építünk játszóteret, kísérletezünk, vannak titkos projektjeink, amiken imádunk dolgozni. Van, hogy ügyfeleinkkel közösen, de van, hogy csak szakmai kihívásból, kalandból. Talán ezekből tanulunk a legtöbbet!

Amennyiben csatlakoznál csapatunkhoz főbb feladataid az alábbiak lennének:

  • A cég szakmai képviselete, az ügyfelek, partnerek felé
  • Ügyletekben, projektekben:
    • igényfelmérés
    • koncepció és architektúra tervezés
    • rendszertervezés
    • implementációs és migrációtervezés
    • tesztelés tervezés
    • dokumentálás
  • Ügyletek/projektek műszaki vezetés vagy minőségbiztosítása
  • Informatikai rendszerek működésének és azok üzemeltetésének támogatása során a felmerülő hibák, változtatások műszaki problémáinak megoldása, megoldásának támogatása Level 3 szinten
  • Gyártók felé műszaki kapcsolattartás

Amikre a feladataid ellátásához véleményünk szerint általánosan szükséged lesz:

  • Felsőfokú vagy középfokú szakmai végzettség
  • Mérnöki alaptudás, széles műszaki látókör
  • Strukturált, rendszerszintű gondolkodás
  • Angol nyelv szakmai szintű ismerete az alábbiakhoz:
    • szakszövegek olvasása, megfelelő értelmezése
    • szakmai prezentációk megértése
    • vizsgasorok megértése
    • kapcsolattartás gyártók szakembereivel
    • dokumentációk készítése
  • Informatikai alaptechnológiák mély ismerete (operációs rendszerek működése, hálózatok, biztonsággal kapcsolatos ismeretek, alkalmazás szerverek stb.)
  • Specializációként kijelölt egyéb termékek, technológiák ismerete

A munkádhoz elengedhetetlen szakmai ismeretek:

  • Technológiák – elvárás:
    • Java (Spring, Hibernate): magas
    • Web (HTML5, JS): közepes
    • SQL: közepes
    • PHP: alap
  • Technológiák – előny:
    • Python: közepes
    • Perl: alap
  • Fejlesztési tapasztalat:
    • Cross platform technológiák (pl. React, Flutter)
    • Webes alkalmazások
    • Backend alkalmazások
    • Relációs adatbázisok kezelése
    • Verziókövetés (git)
    • CI/DevOps rendszerek ismerete, használata (JIRA keretrendszer)
  • Operációs rendszerek használata és üzemeltetése:
    • Windows (Windows 10, Windows Server 2016 és felette)
    • Linux (CentOS, Ubuntu)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Rugalmas munkaidő
  • Home Office lehetőség
  • Igényes, modern munkakörnyezet, fiatalos csapat
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (iPhone12 a céges standard, MacPro a céges laptop stb.)
  • Szakmai tanfolyamok, képzések
  • Stabil munkalehetőség
  • Érdekes, kreativitást igénylő projektek
  • Céges elektromos roller használati lehetőség

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, várjuk fényképes önéletrajzod, illetve motivációs leveledet.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 5-10 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Angol
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Fedezze fel az innovációt, velünk!
Connect with us