Tchibo raktár, Németország! Nettó bér 1400-1600 Euró/hó. Alap angol vagy német nyelvtudással. 2 jelentekezés

Raktári dolgozókat keresünk Németországba a Tchibo raktárba.

Munkakör:

– termékek , anyagok befogadása a raktárba
– termékek, anyagok elhelyezése a kijelölt polcokra
– termékek, anyagok címkézése
– termékek, anyagok elkészítése az exportra – megrendelés alapján
– raktári nyilvántartás vezetése
– targonca vezetése (targonca vezetői engedély esetén)
– munka gyártósoron

Munkaidő:

  • Jelenleg két műszakban kell dolgozni

Helyszín: Neumarkt an der Oberfpalz

Bér:

11,50 euró bruttó/óra + munkába járási bónusz nettó 16,32 €/ ledolgozott nap

Nettó kb. 1400-1600€/hó – a járulékok, biztosítás levonása után

Követelmények:

– német vagy angol nyelvtudás alap szinten
– szorgalom, felelősség
– előző raktári tapasztalat előnyt jelent
– saját autó előnyt jelent

Előnyök:

  • szép szállás – Gasthouse (Guest house) típusú
  • munkába járási bónusz 16,32€ nettó/nap
  • lehetőség előleget kérni
  • német munkaszerződés
  • hosszú távú munka

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Angol, Német
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us