TB ügyintéző / TB számfejtő

A pozícióhoz tartozó feladatok:

  • Ellátások elbírálása, számfejtése, határozathozatal
  • Táppénz számfejtés ellenőrzés
  • Adatszolgáltatások előkészítése
  • Ellátásokkal kapcsolatos riportok elkészítése
  • Kapcsolattartás hatóságokkal

A jelölttel szembeni elvárásaink:

  • Társadalombiztosítási ügyintéző végzettség
  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat (legalább 500 fős állomány kezelése)
  • Társadalombiztosítási ügyintéző Legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • NexonBér program ismerete
  • Precízség
  • Monotonitástűrés

Amit nyújtunk:

  • Magyarország első számú HR szolgáltató cége általi stabilitás, infrastruktúra és szakmai know-how
  • Komplex juttatási csomag (alapbér, teljesítmény alapú bónusz, cafeteria, mobiltelefon, laptop, belső képzési lehetőségek)
  • Önálló, felelősségteljes munkakör, szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat, kellemes munkakörnyezet
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Munkavégzés helye: 1146 Budapest, Hungária körút

Önéletrajzzal, TB ÜGYINTÉZŐ/SZÁMFEJTŐ” tárgy megnevezéssel  az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást