Távfelügyeleti ügyfélszolgálatos operátor/diszpécser

Olyan munkahelyet keresel, ahol feletteseid számára fontos a véleményed?

HA IGEN, AKKOR A JÁRMŰ KONTROLL MAGYARORSZÁG KFT.-NÉL A HELYED!

Légy Te is egy szakértő társaság tagja, ahol szakmai fejlődésed folyamatosan garantált!

Talpraesett, kitartó és kreatív

távfelügyeleti ügyfélszolgálatos operátort

KERESÜNK

diszpécser szolgálatunk tagjai közé.

Várjuk jelentkezésed, amennyiben pontos, precíz, munkádra igényes vagy és hosszabb távra tervezel! Nálunk nem az életkor, hanem a rátermettség számít.

Feladatok:

  • Beérkező hívások, jelzések és e-mailek kezelése, feldolgozása
  • Technikai segítségnyújtás ügyfeleinknek
  • Gépjárművédelmi és logisztikai programok használata

Elvárások:

  • 12 órás munkarend vállalása (2 havi beosztással dolgozunk, melyet rugalmasan kezelünk)
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Előny, de nem feltétel:

  • Ügyfélszolgálaton, Vevőszolgálaton vagy Call Centerben szerzett tapasztalat
  • Nyitottság műszaki témák iránt
  • Egyéb idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Nívós munkakörnyezet
  • Dinamikus, pozitív szemléletű csapat
  • Csapatépítő programok, közös mozik, grillezés
  • Ebédedet nálunk akár a teraszon is elfogyaszthatod

Munkavégzés helye: 1205 Budapest, Toldy Ferenc u. 15-17.

Magyar és angol nyelvű, fényképes, fizetési igényed is tartalmazó önéletrajzod a job@jarkon.hu e-mail címre várjuk! A tárgyban kérjük, tüntesd fel a megpályázott pozíció nevét!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!