Táskajavító, bőrdíszműves- Részmunkaidő- Délutános

Változatos, érdekes, kreatív munkát keresel?
A belvárosban szeretnél dolgozni délutáni munkaidőben, jó csapatban,?

Belvárosi Szabósági manufaktúra rutinos táskajavító, bőrdíszművest keres.

Ha munkádra igényes, lelkiismeretes vagy és tudsz a kollégákkal együttműködve dolgozni, akkor Téged keresünk!

Elsősorban délutáni műszakban lenne szükségünk táskajavítóra:
14:00-20:00 között rugalmasan.
Beérkezés: 14:00-16:00 között, végzés: 18:00-20:00 között.

Havi 2 szombat (4 vagy 6 órában)
9:00 -15:00 között

Tekintsd meg weboldalainkat:

Elérhető jövedelem:

1500-2000 Ft/ óra+ juttatások, útiköltség térítés vidékieknek

A jövedelem az elvégzett munkák alapján, a munka minőségétől, hatékonyságtól és megbízhatóságtól függ.

Feladataid lesznek:

-valódi bőr és bőrtextil táskák javítása (cipzár csere, pánt és fogantyú csere, új bélés készítés, csatok és patentok felvarrása stb.)
– Igényes, egyedi méretű táskák, védőtokok készítése, táskák díszítése
Cipő felsőrész javítások, csatok-pántok cseréje, pánt alakítás
– Az elkészült munkák minőségi ellenőrzése és átadása

Amit nyújtunk:

– heti fizetés
– folyamatos fejlődési, előrelépési lehetőség.
– jó csapat, visszajáró igényes ügyfélkör
– rugalmas munkaidő
– jól felszerelt, klimatizált műhely
– vidékieknek útiköltség térítés 80%

Elvárásaink:

– Legalább 5 év gyakorlat
– Szépérzék, igényesség, alaposság, precizitás
– Rutinos, hatékony munkavégzés
– Ügyfélközpontú gondolkodás – mindig a megrendelőnek van igaza
– Vállalkozói múlttal előnyben!

Lehetőleg arcképes szakmai önéletrajzot kérünk.

Kísérő leveledben írd meg fix elfoglaltságaidat, kéréseidet, kérdéseidet

Forrai Péter – 30-944 9944

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 3-5 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást