Tárgyi eszköz könyvelő 1 jelentekezés

Főbb feladatok, munkák:

  • a szervezet ÁHT szerinti könyvelése (vegyes bizonylatok könyvelése, elhatárolások, készlet, tárgyi eszköz)
  • értékben és mennyiségben, valamint csak mennyiségben nyilvántartott tárgyi eszközök és immateriális javak analitikus nyilvántartása a hatályos jogszabályok szerint
  • beruházások és felújítások teljes körű nyilvántartása
  • saját vállalkozásban végzett beruházások és felújítások vezetése, egyeztetése
  • kapcsolódó statisztikák elkészítése, adatszolgáltatások előkészítése, egyeztetése és beküldésének elvégzése
  • havi/negyedéves/éves egyeztetés a főkönyvi könyveléssel, eltérés esetén az okok feltárása, a hibák kijavítása
  • beszámolókhoz, jelentésekhez adatok szolgáltatása a tárgyi eszközök, immateriális javak, befejezetlen beruházások adatairól
  • részvétel a selejtezés és leltározás előkészítésében és lebonyolításában.
  • adatszolgáltatás a költségvetési beszámolókhoz, zárlati feladatokban való részvétel
  • aktív részvétel a heti, havi és eseti riportok készítésében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • mérlegképes könyvelő képesítés és/vagy pénzügyi-számviteli ügyintéző képesítés
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • precíz, gyors munkavégzés, önállóság, nyitottság
  • kiváló probléma-felismerő és megoldó készség
  • magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office magas szintű ismerete)
  • munkakörhöz kapcsolódó számviteli és adó szabályok magas szintű, naprakész ismerete
  • jó kommunikációs képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • EcoStat ismerete
  • Államháztartási számvitelben való jártasság

Amit kínálunk:

  • akár azonnali munkakezdés
  • teljes munkaidő
  • színvonalas irodai környezet
  • stabil bérezés, hosszú távú munkalehetőség
  • fiatalos csapat
  • változatos, összetett és kihívást jelentő feladatok
  • + festői környezet

Szükséges tapasztalat:

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1121 Budapest, Konkoly-Thege Miklós út 15-17.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!