Targoncavezetői munkalehetőség Győrben!

Főbb feladataid közé fog tartozni:
 – a megtermelt áru készletre vétele a vállalatirányítási rendszerben
 – anyagmozgatási feladatok
 – raktári rend biztosítása
Amivel rendelkezned kell a munkához:
– 3 műszakos munkarend vállalása (hétfőtől – péntekig)
 – OKJtargoncavezetői jogosítvány
 – Minimum fél éves targonca/vonatvezetői gyakorlat
Amit kínálunk számodra:
• B° 230.000 Ft alap fizetés (az első hónapban), majd a második hónap megkezdését követően B° 280.000 Ft +
• Vasárnapi pótlék: 50 %
• Hétközi túlóra pótlék: 50%
• Pihenőnapi túlóra pótlék: 100%
• Ünnepnapi pótlék: 100%
• Műszakpótlék: 30%
Ingyenes szálláslehetőség a város központjában
Ingyenes céges buszjárat az alábbi településekről:
• Győr-Moson-Sopron:
Abda, Acsalag, Árpás, Babót, Bágyogszovát, Bakonygyirót, Bakonypéterd, Bakonyszentlászló, Barbacs, Beled, Bezi, Bodonhely, Bogyoszló, Bőny, Bőny: Örkénypuszta, Börcs, Bősárkány, Csikvánd, Csorna, Dör, Enese, Farád, Fehértó, Felpéc, Gecse, Gönyű, Gyarmat, Gyömöre, Győrasszonyfa, Győrság, Győrsövényház, Győrszemere, Győrszemere, Győrújbarát, Győrújbaráthegy, Hegyeshalom, Ikrény, Jobaháza, Kajárpéc, Kapuvár, Kimle, Kisbabot, Kisfalud, Kóny, Koroncó, Kunsziget, Lébény, Levél, Magyarkeresztúr, Markotabödöge, Mecsér, Ménfőcsanak, Mérges, Mezőörs, Mihályi, Mosonmagyaróvár, Mosonszentmiklós, Mórichida, Nagyszentjános, Nyalka, Nyúl, Öttevény, Páli, Pannonhalma, Pásztori, Pázmándfalu, Pér, Rábacsécsény, Rábapordány, Rábaszentmihály, Rábatamási, Ravazd, Rétalap, Románd, Sikátor, Sokorópátka, Szany, Szárföld, Szerecseny, Szil, Szilsárkány, Táp, Tápszentmiklós, Tarjánpuszta, Tényő, Tét,
Töltéstava, Vadosfa, Vág, Veszkény, Veszprémvarsány
• Fejér:
Bakonycsernye, Felsődobos, Mór
• Komárom-Esztergom:
Ács, Ácsteszér, Almásfüzitő, Ászár, Bábolna, Bábolna: Farkaskúti major, Baj, Bakonybánk, Bakonysárkány, Bakonyszombathely, Bana, Csém, Dunaalmás, Kerékteleki, Kisbér, Komárom, Koppánymonostor, Lábatlan, Nagyigmánd, Naszály, Neszmély, Nyergesújfalu, Réde, Súr, Süttő, Tát, Tata, Tatabánya, Vértesszőlős
• Veszprém:
Bakonyoszlop, Bakonyszentiván, Bakonyszentkirály, Bakonytamási, Bakonytamási, Béb, Csesznek, Csót, Dudar, Egyházaskesző, Gic, Homokbödöge, Kemenesszentpéter, Lovászpatona, Malomsok, Marcaltő, Nagyesztergár, Pápa,
Pápateszér, Takácsi, Tétszentkút, Ugod, Vanyola, Várkesző, Vaszar, Zirc
Jelentkezni, érdeklődni:
06 70/426-7979 telefonszámon, vagy küldj visszahívó SMS-t!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us