Targoncavezetői állás (Pécs) 1 jelentekezés

Nemzetközi szállítmányozással és logisztikával foglalkozó partnerünk pécsi telephelyére targoncavezető kollégákat keresünk!

Ha stabil és hosszú távú munkahelyre vágysz, ahol megbecsülik a munkádat és rendelkezel targoncavezetői jogosítvánnyal jelentkezz!

Munkarend:

– Hétfőtől- péntekig (2 műszak)
– 1 műszak DE. (06.00-14.30)
– 1 műszak DU(14:00- 22:30)

Feladatkör:

– Áru átvétel
– Áru le/fel pakolása
– Áru ki- és betárolása
– Anyagmozgatása
– Egyéb raktári feladatok ellátása

Feltétel:

– Targoncavezetői jogosítvány (3324-es kategória)

Amit kínálunk:

– Alapbér (Bruttó 221.250 Ft-os havibér)+ műszakpótlék
– Mozgóbér (Alapbér 20%-a, 1 hónap után)
– SZÉP Kártya (próbaidő után nettó 13.333 Ft/ hó)
– Munkába járási támogatás
– Fizetési előleg lehetősége
– Családi adókedvezmények igénybevétele

Pályázni önéletrajz elküldésével tudsz.

Ha bármilyen kérdésed maradt keress bátran a +36 30 382 3622-es telefonszámon!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us