Targoncavezető (üzemi)

Munkát keres? Válltani szeretne?

Jelentkezzen hozzánk, megtaláljuk Önnek a megfelelő állást!

Partnerünk a világ egyik legnagyobb BOPP, CAST és BoPLA fóliagyártással foglalkozó cégcsoport tagja. Tiszaújvárosi telephelyén a csoporton belül az egyik legkorszerűbb gyártósorokkal rendelkező egység, ugyanakkor Magyarországon egyedüli gyártója a biaxiálisan orientált polipropilén (BOPP) fóliáknak.

Munkavállalóinak száma mintegy: 210 fő. Éves termelése ~ 40.000 tonna. Árbevétele ~ 30 milliárd forint.

A gyártott fóliatípusokat elsősorban élelmiszercsomagoló anyagként értékesíti, illetve címkefóliaként, ragasztószalagként és egyéb csomagolási célokra használják.

Partnerük tiszaújvárosi telephelyére az alábbi munkakörbe keresünk munkavállalókat:

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Szakmunkás / Gimnáziumi/ Szakközépiskolai/Technikusi végzettség
  • Megszakítás nélküli munkarend vállalása
  • Nehézgépkezelői/Könnyűgépkezelői/

Emelőgépkezelői OKJ szakképesítés

  • Targoncavezetői (hatósági ) jogosítvány (vezetőűléses targoncára)
  • Targoncavezetői tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Felhasználói szintű számítógépkezelői ismeret

Feladatok:

  • az üzemvitelhez kapcsolódó anyagmozgatási feladatok ellátása
  • társasági tárolóterületek rendjének kialakítása és megtartása
  • késztermék rakományok védőfóliázása

Amit kínál:

  • cafeteria
  • prémium
  • 13. havi fizetés
  • élet, -és balesetbiztosítás
  • folyamatos szakmai fejlődés, továbbképzés
  • hosszútávú álláslehetőség

Munkavégzés helye: Tiszaújváros, TVK- Ipartelep

Várjuk jelentkezését!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 13080349205