TARGONCAVEZETŐ / RAKTÁROS

Acélkereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Érvényes vezető üléses vagy elektromos targoncára jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Targoncával történt munkavégzésben szerzett tapasztalat
Acéllemezek, tekercsek, hosszú áruk, színesfém félgyártmányok ismerete
Önálló munkavégzés
Darukezelői jogosítvány

Főbb feladatok, munkák

Acéláruk(lemezek, tekercsek, szalagok) összekészítése, komissiózása
Áru mozgatása targoncával (2,5 – 3,0 tonnás lemezkötegek, 5 – 8 tonnás tekercsek)
Beérkező autók átvétele, az autón lévő áru biztonságos leszedése targoncával
Kimenő autók felpakolása targoncával.

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés
Stabil háttér
Hosszú távú munkalehetőség
Munka és védőruha
Jó hangulat, fiatal csapat

Foglalkoztatás jellege, időtartama:
Hosszútávú foglalkoztatás teljes munkaidőben egy műszakban
Munkaidő: H-Cs: 8.00-16.30 P: 8.00-15.30

Előre lépés/cégen belüli fejlődési lehetőség táblásító gép kezelői pozícióba.

Munkavégzés helye

Biatorbágy

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us