Targoncavezető / raktáros

Húskereskedelemmel foglalkozó Partnerünkhöz keresünk targoncavezető/ raktáros munkatársakat, érdi telephelyükre, két műszakos munkarendben.

Feladatok
  • Hústermékek mozgatása,rakodása
  • Termékek csomagolásra, szállításra való előkészítése
  • Targoncás és kézi anyagmozgatás
  • Mechanikus és elektronikus rakodóberendezések kezelése, felügyelete

Feltételek
  • Raktározásban szerzett tapasztalat
  • Érettségi bizonyítvány
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Érvényes egészségügyi kiskönyv, tüdőszűrő, orvosi alkalmassági (Elkészítésében segítünk)
  • Megbízhatóság
  • Jó fizikum és teherbírás

Amit kínálunk:

  • Stabil, dinamikusan fejlődő háttér
  • Munkaruha biztosítása
  • Bejárás támogatás
  • Modern munkakörnyezet, szuper jó közösséggel

Kezdés
Azonnal

Munkaidő
H-P napi 8 óra 06:00-20:00 között (heti váltásban 6:00-14:30/11:30-20:00)

Bruttó bér
br. 345 865 – 375 940 Ft + 18 óra után 30%-os pótlék + próbaidő után béren kívüli juttatás (SZÉP kártya)

Munkavégzés helye

Érd

Megjegyzés
Jelentkezésénél vegye figyelembe,hogy ez egy álló munka, húsfeldolgozó üzemben, +4-+7 Celsius fok közötti hőmérsékleten.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us