Targoncavezető – Folyamatos műszak – Győr 2 jelentekezés

Téged Keresünk? Targoncavezető munkakörbe  – Folyamatos munkarend

Munkavégzés helye: • Győr

Amit kínálunk:

• juttatások: alapbér,  13. havi fizetés, belépési bónusz, mozgóbér és cafetéria,

• azonnali munkakezdési lehetőség,

• teljes munkaidős foglalkoztatás, folyamatos munkarend,

• biztos, hosszú távú bejelentett munkaviszony,

• dolgozói kedvezmények,

• ingyenes szállás lehetőség,

• napi munkába járás költségtérítés vagy 4*-i hétvégi hazautazás térítése.

Feladatok:

• kamion szedés és rakás,

• raktárba beérkező áruk anyagmozgatása és betárolása,

• kézi anyagmozgatás,

• scanner használata,

• leltározásban való aktív részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

•OKJ Targoncavezető jogosítvány (géptípusok: 3324, előny: 3313, 3312),

• targoncavezetői tapasztalat (oldalvillás targoncán, homlokvillás targoncán),

• folyamatos munkarend vállalása,

• erkölcsi bizonyítvány.

Ha álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, kérjük küldj egy önéletrajzot az alábbi e-mail címre: allas@rudolph-log.com

További információ: +36 70 339-6662

Építsük együtt a csapatot! Csatlakozz Te is Facebook oldalunkhoz! https://www.facebook.com/rudolph.logistik.gruppe.magyarorszag

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!