TARGONCAVEZETŐ 1 MŰSZAKBAN

Székesfehérvári 20 éves múlttal rendelkező lemezmegmunkálással foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársakat egy műszakos munkarendbe, targoncavezetői munkakörbe.

Amit kínálunk:

  • Cafeteria az 1. hónaptól
  • Mozgóbér a próbaidőt követően
  • Bónusz félévente
  • Havi fizetés
  • 14 év alatti gyermekek esetén Iskolakezdési és Mikulás támogatás
  • Bejárás támogatás
  • Albérlet támogatás
  • Ingyenes munkaruha
  • Ingyenes szóda automata
  • Napi 1 ingyen kávé
  • Ingyenes konditerem használat, ahova hívhatsz ingyen + 1 főt
  • Pontos fizetés (minden hónap 10- ig)
  • Megbízható, dinamikusan fejlődő vállalati háttér
  • Támogató csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Feladatok:

  • Kész, félkész áruk fel és lepakolása a tehergépjárművekre
  • Termékek gyártás közbeni mozgatása
  • Termékek csomagolása, egyedi jelzéssel történő ellátása
  • Termékek összekészítése a kiszállításra
  • adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány
  • Számítógépes ismeretek

Jelentkezni és érdeklődni a +36-70/630-5090- es telefonszámon illetve a irodavp@opuswork.eu címen.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!