TARGONCAVEZETŐ 1 MŰSZAKBAN – Székesfehérvár 1 jelentekezés

Székesfehérvári 20 éves múlttal rendelkező lemezmegmunkálással foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársakat egy műszakos munkarendbe, targoncavezetői munkakörbe.

Amit kínálunk:
– Cafeteria az 1. hónaptól
– Mozgóbér a próbaidőt követően
– Bónusz félévente
– 13. havi fizetés
– 14 év alatti gyermekek esetén Iskolakezdési és Mikulás támogatás
– Bejárás támogatás
– Albérlet támogatás
– Ingyenes munkaruha
– Ingyenes szóda automata
– Napi 1 ingyen kávé
– Ingyenes konditerem használat, ahova hívhatsz ingyen + 1 főt
– Pontos fizetés (minden hónap 10- ig)
– Megbízható, dinamikusan fejlődő vállalati háttér
– Támogató csapat
– Szakmai fejlődési lehetőség

Feladatok:
– Kész, félkész áruk fel és lepakolása a tehergépjárművekre
– Termékek gyártás közbeni mozgatása
– Termékek csomagolása, egyedi jelzéssel történő ellátása
– Termékek összekészítése a kiszállításra
– adminisztratív feladatok

Elvárások:
– Érvényes targoncavezetői jogosítvány
– Számítógépes ismeretek

Jelentkezni és érdeklődni a +36-70/630-5090- es telefonszámon illetve az irodavp@opuswork.eu címen.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást