Targoncás raktáros

Főbb feladatok, munkák:

  • Feladatok
    • Acéláruk(lemezek, tekercsek, szalagok) összekészítése, komissiózása,
    • Áru mozgatása targoncával (2,5 – 3,0 tonnás lemezkötegek, 5 – 8 tonnás tekercsek),
    • Beérkező autók átvétele, az autón lévő áru biztonságos leszedése targoncával,
    • Kimenő autók felpakolása targoncával.
  • Elvárások
    • Érvényes vezető üléses vagy elektromos targoncára jogosítvány
  • A pozíció betöltésénél a következők előnyt jelentenek:
    • Targoncával történt munkavégzésben szerzett tapasztalat
    • Acéllemezek, tekercsek, hosszú áruk, színesfém félgyártmányok ismerete
    • Önálló munkavégzés
    • Darukezelői jogosítvány
  • Amit kínálunk
    • Versenyképes fizetés,
    • Stabil háttér,
    • Hosszú távú munkalehetőség,
    • Munka és védőruha,
    • Jó hangulat, fiatal csapat
  • Foglalkoztatás jellege, időtartama:
    • Hosszútávú foglalkoztatás teljes munkaidőben egy műszakban
  • Munkaidő: H-Cs: 8.00-16.30 P: 8.00-15.30
    • Előre lépés/cégen belüli fejlődési lehetőség táblásító gép kezelői pozícióba.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2051 Biatorbágy, Rozália park

Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a munka@szucsferrotrade.hu e-mail címen.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 14771068241
Connect with us