Tapasztalt kollégákat keresünk cukrászműhelyünkbe Cukrász pozícióra! 1 jelentekezés

Új munkatársunktól nagyfokú precizitást, lelkiismeretes és a szükséges ismeretek elsajátítását követően önálló munkavégzést, kreatív, nyitott, minőségorientált hozzáállást, és csapatmunkát várunk el.

Feladatok:

  • Cukrászati termékek készítése egyeztetett receptúrák alapján
  • Meghatározott mennyiségű desszert elkészítése
  • Nyersanyagok és félkész termékek ellenőrzése és szakszerű tárolása,
  • A technológia elsajátítását követően a termékek önálló elkészítése

Elvárások:

• Szakirányú végzettség
• 1-3 éves tapasztalat
• A szakma, valós elhivatott szeretete
• Megbízhatóság (hogy valóban építhessünk rád)
• Gyorsan tanul, nyitott arra, hogy a legjobbat hozzuk ki belőle
• Precizitás, gyorsaság, tiszta, önálló munkavégzés
• HACCP szabályok betartása
• Lelkes, optimista és energikus
• Igazi csapatjátékos, szeret közösségben dolgozni

Amit kínálunk:
• Hosszútávú, bejelentett munkalehetőség
• Fix, kiszámítható jövedelem
• Igényes, kis létszámú családias munkakörnyezet

  • Munkarend: hétfőtől péntekig

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzod a fenti email címre.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 27036752-2-42
Connect with us