Tanszéki ügyintéző 1 jelentekezés

A Budapesti Gazdasági Egyetem

Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kar

Dékáni Hivatala

tanszéki ügyintéző munkatársat keres!

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidős

Munkakör: ügyintéző

Kezdés várható időpontja: a munkakör azonnal betölthető

Fizetés: az Egyetem belső szabályzatai alapján

Feladatok:

  • előadások, gyakorlatok meghirdetése az egyetem elektronikus tanulmányi felületén,
  • a tanszék oktatóival (belső oktatók, óraadók) való kapcsolattartás,
  • oktatói szerződések előkészítése,
  • az oktatói teljesítmények elszámolása,
  • a tanszék oktatási tevékenységével, valamint az oktatókkal, óraadókkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása,
  • a hallgatók tájékoztatása; támogatása,
  • a tanszék adatbázisainak kezelése, honlapjának karbantartása,
  • közreműködés a tanszéki rendezvények szervezésében,
  • kapcsolattartás és levelezés a tanszékkel együttműködő szervezetekkel.

Elvárások:

  • középfokú/felsőfokú végzettség;
  • felhasználói szintű Word, Excel, PowerPoint ismeret;
  • konfliktus- és stressz kezelés;
  • precíz munkavégzés;
  • írásbeli és szóbeli kommunikációs készség;
  • jó szervező készség;

A pályázat elbírásánál előnyt jelent:

  • felsőoktatási, tanulmányi területen szerzett munkatapasztalat,
  • a Neptun elektronikus tanulmányi rendszer ismerete,
  • belső kommunikációs, oktatási területen szerzett tapasztalat,
  • angol nyelvtudás.

Jelentkezés fényképes önéletrajz megküldésével az allaspalyazat@uni-bge.hu, e-mail címen.

Jelentkezési határidő: 2018. szeptember 10.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást