Tánctanári, edzői állás 1 jelentekezés

Magyarország egyik legnagyobb tánc egyesülete azonnali kezdéssel keres kollégákat Fejér megyében (nem csak Dunaújvárosban!!!) az alábbi pozíció betöltésére:

Tánctanár, edző
(edzők, táncosok, óvodapedagógusok jelentkezését várjuk)

Munkaidő:
• rugalmas rész- és teljes munkaidő

Feladatok:
(az alábbiakban felsorolt összes feladat betanításra kerül, a betanítás fokozatosan történik, illetve a munkavégzés során bármikor lehet kérdéssel fordulni a mentorodhoz)

• csoportok kialakítása a mentorod által kijelölt (hozzád közeli) helyszíneken,
• óratartás
• folyamatos kapcsolattartás a szülőkkel, igazgatókkal és a mentoroddal,
• adminisztratív feladatok
• versenyekre való felkészítés,
• táborokban való részvétel.

Amit nyújtunk:
• versenyképes fizetés,
• szakmai képzés,
• saját versenyrendszerrel és táborokkal kialakított egyesület.
• karrier, feljebbjutási lehetőség

Amit kérünk:
• szeress csapatban dolgozni,
• megfelelő problémamegoldó és stressztűrő képesség,
• pontosan, precízen és dinamikusan végezd a munkádat,
• pozitív szemlélettel tekints a kihívásokra.
• gyermekközpontúság
• word, excel, gmail ismerete, magabiztos kezelése
• nagyon jó kommunikációs készség
• jogosítvánnyal és autóval rendelkezők előnyben részesülnek!

• küld el az alábbi mail címre fényképes önéletrajzod és motivációs leveled
 szarka.viktoria.4m@gmail.com

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Magyar
  • Ez a hirdetés lejárt!