TAKARÍTÓ/ TAKARÍTÓNŐ munkatársat keresünk

Az innovatív műszaki megoldások területén több mint 90 éves múlttal rendelkező Gamma Műszaki Zrt. új munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

Feladatok:

  • teljes körű takarítási feladatok ellátása
  • takarításhoz szükséges vegyszerek tárolása, kezelése
  • felmosás, porszívózás, portalanítás, ablakpucolás, bútorápolás, virággondozás, szemét összeszedése
  • helyiségek (irodák, munkaterületek, étkezők, mellékhelyiségek napi szintű takarítása (részben takarító géppel, részben takarító kocsival/kézi erővel) teljes munkaidőben
  • rendszeres szezonális takarítások (ablakpucolás, ablak, ajtók burkolatok csempék tisztítása)

Elvárások:

  • szakmunkás végzettség, általános iskolai végzettség
  • önálló munkavégzés, energikus, alapos, igényes a munkájára, ápolt, rendezett külső megjelenés
  • büntetlen előélet

Előnyt jelent:

  • takarító pozícióban szerzett tapasztalat
  • precíz, megbízható, szorgalmas jellem

Amit kínálunk:

  • nagy múltú, biztos hátterű családias cég
  • hosszú távú munkalehetőség
  • bejelentett, fix munkahely
  • kiszámítható munkakörülmények

Munkavégzés helye: Budapest IX.

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal, bérigény feltüntetésével gamma@gammatech.hu e-mail címen.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us