TAKARÍTÓ MUNKATÁRS

Alkatrész- és szerszámgyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Takarítási ismeretek
Középfokú végzettség
Bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Takarítóként szerzett munkatapasztalat
Rendszeretet
Szorgalom

Főbb feladatok, munkák

Gyártóterülethez tartozó szociális helységek és irodák takarítása.

Megbízóról

A cégcsoport tevékenységi körei az egyedi és kis-sorozatban gyártott gépalkatrészek, szerszámok és készülékek, valamint célgépek tervezése, gyártása és forgalmazása.
Telephelyeink Budapest XIII. kerületében találhatóak.
Tevékenységünk során a hangsúlyt a minőségre és precizitásra, a gyártási feladatok magas szintű megvalósításra helyezzük.
Működési területünk Magyarország, de gyártott termékeink jelentős részét exportáljuk az Európai Unió országaiba (Anglia, Svédország, Németország) és Svájcba.
Az elmúlt években cégünk folyamatosan fejlődött és vált az alkatrész- és szerszámgyártás egyik meghatározó magyarországi vállalkozásává.

Amit kínálunk

Egy műszakos munkarendben végzett munkalehetőség, családbarát munkahely

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us