Takarító kollégákat keresünk

Udvaros takarító állás a Közvágóhídnál!

Azonnali kezdéssel!

Megbízható, némi tapasztalattal rendelkező munkatárs jelentkezését várom a Bonbonetti
csokigyárba takarítási feladatok elvégzésére. Elsősorban erős fizikumú férfiak jelentkezzenek!
Feladatok: udvaros takarítási feladatok, kuka kihúzás, présgép kezelése.
Munkaidő: 06:00-14:20 óráig, munkanapokon.
Munkahely címe: Budapest, 9. ker., Vágóhíd u.20.
Bérezés: bruttó 235.000.-Ft/hó
Stabil cég! Adókedvezmények igénylése! Bejelentett állás!
Jelentkezni elsősorban telefonon lehet a +3630 332 7299 vagy a +3630 630 6516 számon,
munkaidőben.
Személyesen: 1204 Bp., Török Flóris u.114. h-cs: 08:00-14:00 óráig.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 12839023-2-43