Takarító (III. ker.)

Magyarország piacvezető sajátraktára a Self Store Budapest hosszú távra munkatársat keres lendületes csapatába, az alábbi munkakörbe:

TAKARÍTÓ MUNKATÁRS

FŐBB FELADATOK:

  • A cégcsoporthoz tartozó épületek takarítása (bevásárlóközpont, raktárépületek, raktárszobák, irodák stb.)
  • A bevásárlóközpont közös helységeinek a takarítása (pl. mosdók, öltözők, konyhák, folyósok, lépcsőházak stb.)
  • Az irodák napi szintű pipere takarítása
  • Időszakosan nagytakarítások elvégzése az épületekben
  • Építkezések és átalakítások utáni takarítás

ELVÁRÁSOK:

  • Precizitás, pontosság
  • Önállóság
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség

ELŐNY:

  • Több éves gyakorlat nagyobb épületek, irodák, létesítmények takarításában
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT MI KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria (SZÉP kártya utalás: 12.500 Ft vendáglátás és 6.000 Ft szabadidő, próbaidő lejárta után)
  • Stabil céges háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Barátságos munkahelyi légkör

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Központ: 1039 Budapest

A munkavégzés Budapest területén változó. A cégcsoport épületeiben az adódó munkáknak megfelelően osztjuk be munkavégzésre a kollégákat.

Fényképes önéletrajzzal, “SELF STORE TAKARÍTÓ” tárgy megnevezéssel, az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást