TAKARÍTÓ 1 jelentekezés

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület munkavállalót keres debreceni partnere részére

TAKARÍTÓ

pozícióban a következő feltételekkel rész- vagy teljes munkaidőben

Főbb feladatok:

  • Iroda helyiségeinek, felseprése, felmosása
  • Íróasztalok, polcok letörlése, portalanítása
  • Szemetes tárolók ürítése
  • Szociális helyiségek, étkező helyiség tisztán tartása
  • Tisztasági eszközök, higiéniai szerek pótlása, üveg felületek, tükrök, világító testek tisztán tartása
  • Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Befejezett általános iskolai végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Megváltozott munkaképesség esetén igazoló dokumentumok megléte

Amit kínálunk:

  • Fix, bejelentett munkabér a vállalt óraszámnak megfelelően
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Útiköltség térítése a törvényben meghatározottak szerint
  • Támogató csapat

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük keresse Tanácsadó kollégánkat a 0630/582-8107 telefonszámon vagy a orsi.david@mpme.hu e-mail címen.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást