Takarítási csoportvezető (XI. ker.)

Takarítási csoportvezetőt/ket keresünk éjszakai 6 órás munkakörbe, XI. kerületi éttermi konyhába, kiemelt bérezéssel.

Feladat:
– Takarítási folyamatok és takarítói csapat irányítása

– Takarítási feladatok ellátása, betanítása
– Szabályok, feladatleírás alapján történő munkavégzés betartatása, ellenőrzése
– Kifogás- és problémakezelés (megrendelővel, takarítóval egyaránt)

– Napi kapcsolattartás a területi vezetővel és a helyszínen a megrendelővel

– Munkabeosztások készítése a takarító kollégák részére
– Napi adminisztrációs feladatok elvégzése: jelenléti ív vezetése, heti jelentés, eszközök ellenőrzése, tisztítószer rendelés, nyilvántartás, stb.

Munkaidő: 6 órás, éjszakai

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Elvárás:
– Hasonló munkakörben szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat
– Kiváló szervezőkészség, határozott fellépés
– Pontos, felelősségteljes munkavégzés
– Jó kommunikációs képesség
– Munkáltató iránti lojalitás

Előny:

– OKJ-s takarítói végzettség
– éttermi, konyhai takarítási tapasztalat

Amit kínálunk:
– Versenyképes bérezés
– Bejelentett munka
– Munkaruha
– Megbízható, stabil vállalati háttér
– Pozitív munkakörnyezet és csapat

Jelentkezési lehetőség: fényképes önéletrajzzal CSOPORTVEZETŐ tárgy megnevezéssel az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást