TAKARÍTÁS SZÁLLODÁBAN / TAKARÍTÓ MUNKALEHETŐSÉG SZÁLLODÁBAN

Gyere hozzánk és legyél te is részese a budapesti 4-5*-os szállodák csodálatos világának!

Kínálunk hölgyek számára közös terület takarítói munkát.

Feladatok:
Éttermek, folyosók, mosdók, hall, és rendezvény termek takarítása

Több műszakos munkarend, akár éjszaka is.
Elvárások:
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Vendégközpontú hozzáállás
Terhelhetőség
Rugalmasság
Önállóság
Precíz munkavégzés
Megbízható
Önmagára és környezetére igényes megjelenés

Amit kínálunk:
Váltott műszak 06-14:30-ig, 08-16:30-ig, 11:30-20:00-ig, 14:00-22:30-ig
Heti 5 nap munkavégzés 2 nap szabad
Napi 2x-i étkezés
Bérlet hozzájárulás
Napi nettó bér 8.800Ft
Havi nettó bér: 193.600 Ft
Fizetés HAVONTA egyszer!

Amennyiben munkatársaink további kollégákat ajánlanak cégünknek azt 10.000 Ft/fő jutalmazzuk minden hónapban.

Jelentkezés a munka@lahafacility.com email címen vagy a 30/463-49-20-as telefonszámon hétfőtől csütörtökig 9-17-ig, pénteken 9-14-ig. Ünnepnap és hétvége folyamán érkező nem fogadott hívásokat igyekszünk az azt követő első munkanapon kezelni.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást