TAKARÍTÁS SZÁLLODÁBAN

GYERE HOZZÁNK ÉS LEGYÉL TE IS RÉSZESE A BUDAPESTI 4-5*-OS SZÁLLODÁK CSODÁLATOS VILÁGÁNAK!

Kínálunk számodra közös terület takarítói munkát.

Feladatok:

Éttermek, folyosók, mosdók, hall, és rendezvény termek takarítása

Több műszakos munkarend, akár éjszaka is.

Elvárások:

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Vendégközpontú hozzáállás

Terhelhetőség

Rugalmasság

Önállóság

Precíz munkavégzés

Megbízható

Önmagára és környezetére igényes megjelenés

Amit kínálunk:

Váltott műszak 06-14:30-ig, 08-16:30-ig, 11:30-20:00-ig, 14:00-22:30-ig

Heti 5 nap munkavégzés 2 nap szabad

Napi 2x-i étkezés

Bérlet hozzájárulás

Napi nettó bér 8.500 Ft

Havi nettó bér: 187.000 Ft

Amennyiben munkatársaink további kollégákat ajánlanak cégünknek azt 10.000 Ft/fő jutalmazzuk minden hónapban.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a hr@lahafacility.com vagy a 30/463-49-20-as számon hétfőtől csütörtökig 10-17-ig, pénteken 10-14-ig.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást