Szolnoki étterem több pozícióra munkatársat keres!!! 9 jelentekezés

Kérjük mutasd be a pozíciót néhány mondatban!

Főbb feladatok, munkák

Pozíciók:

  • rendelésfelvevő
  • kiszállító
  • szakács
  • konyhai kisegítő

Az álláshoz tartozó elvárások

  • kiszállító- B kategóriás jogosítvány
  • szakács- végzettség
  • konyhai kisegítő- betanított munka

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • rendelésfelvevő- jó kommunikációs készség, probléma megoldó képesség
  • kiszállító- jó kommunikációs készség, figyelmesség, szabályos közlekedés
  • szakács- nyitottság az újdonságokra, önálló munkavégzés
  • konyhai kisegítő- alkalmazkodó képesség,

Amit kínálunk

  • jó csapatmunka
  • kiváló munkakörülmények
  • biztos háttér

Munkavégzés helye

  • Szolnok, Bocskai út 16.

Hogyan tudnak jelentkezni az állásra. Megadhatsz elérhetőséget vagy más részletes útmutatást a jelentkezőknek.

e mail cím: csontos.ida@pizzasprint.hu

telefonszám: +36/70 400-1211

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást