Szigetszentmiklósi nagyüzemi termelőkonyha Hentest keres!

Szigetszentmiklósi nagyüzemi termelőkonyha keres gyakorlattal rendelkező HENTES munkatársat.

Munkavégzés: heti 5 munkanap, vasárnaptól csütörtökig, 5,30 tól 14,30 óráig.

Feladatok:

csont nélküli húsrészek szeletelése, kockázása, csíkozása az igényeknek megfelelően

– az áru megfelelő tárolásának biztosítása

– a termékek fogyaszthatósági, illetve minőség megőrzési idejének figyelemmel kísérése

– a munkaköréhez tartozó dokumentációk naprakész vezetése

– részvétel a heti leltárak előkészítésében és lebonyolításában

– munkaterület tisztán tartása, higiéniai és minőségi követelmények (HACCP) betartása

Elvárások:

– szakirányú végzettség

– megbízható, pontos munkavégzés

– fizikai terhelhetőség

– hasonló területen szerzett tapasztalat

– igényesség a munkájára és környezetére

– megfelelő higiéniai szemlélet

Kínálunk:

– hosszútávú és stabil munkahely

– kiszámítható, fix munkaidő

– ingyenes dolgozói étkezés

– védőital

– munkaruha

– megegyezés szerinti fix bérezés

– azonnali / megegyezés szerinti munkakezdés

Jelentkezni önéletrajzzal az allas@easyfood.hu email címen és a +36 20 352 9620 telefonszámon lehet.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám EMÉGY kft