Szerviztechnikus- IX. kerület 1 jelentekezés

Szakirányú végzettséggel rendelkező munkavállalókat keresünk, gyógyszeripari és vegyipari gépek telepítésére, szerelésére, karbantartására és zománcozott gépek szerelvényeinek szerelésére IX. kerületi partnerünkhöz.

Feladatok
  • Gyógyszeripari és vegyipari gépek telepítése, szerelése, karbantartása
  • Zománcozott gépek és szerelvények szerelése
  • Részvétel felújítási munkálatokban
  • Munkafolyamatok dokumentálása

Feltételek
  • Szakirányú ( mechanikai vagy gépészeti) technikum vagy szakmunkás végzettség
  • Fémipari alapismerteket
  • Alapszintű angol vagy német nyelvtudás
  • Pontos adminisztráció
  • Alapvető számítógépes ismeretek
  • Jó kézügyesség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • B kategoriás jogosítvány
  • Munkaszerzőségben rögzített versenytilalmi klauzula elfogadása

Kezdés
Interjú után akár azonnal

Munkaidő
Teljes munkaidő

Bruttó bér
bruttó 400.000 Ft/hó, (tapasztalattól függően magasabb bér megbeszélhető)

Munkavégzés helye
Budapest
Budapest 1097, Kén utca 5.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us