Szerviztechnikus

Az innovatív műszaki megoldások területén több mint 90 éves múlttal rendelkező Gamma Zrt. új munkatársat keres profi csapatába, az alábbi munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • Sugárzásmérő műszerek, érzékelők hibafeltárása, javítása
  • Meteorológiai érzékelők javítása
  • Műszerek bemérése, beüzemelése
  • Feladatra való felkészülés, alkatrészek, kellékanyagok előkészítése, időpont egyeztetés az ügyféllel, jegyzőkönyv készítése.

Elvárások:

  • Elektronikai műszerész végzettség
  • Minimum 2 éves elektronikai területen szerzett tapasztalat
  • B kat. jogosítvány
  • Műszaki kreativitás
  • Megbízhatóság, kiváló kommunikációs képesség
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • A munkavégzéshez szükséges eszközöket: autó, szerszámok, telefon, laptop
  • Hosszú távú munkalehetőség, kiszámítható jövőkép
  • Széleskörű szakmai támogatás
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Önállóságot igénylő feladatok
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

  • Cég telephelye, országszerte

–    fényképes önéletrajz, fizetési igény megjelöléssel, melyet a gamma@gammatech.hu e-mail címre várunk.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us