Szerviz munkatárs

Az állás leírása

Szerviztechnikus

Főbb feladatok, munkák:

Keressük azokat a szakembereket akik elhivatottak az elektronikai termékek javítása iránt,- valamint készek önálló és csapatmunkában való munkavégzésre. Villanyszerelő vagy műszerész végzettségűek jelentkezése előny.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Legalább középfokú végzettség

Terhelhetőség, stressztűrő képesség, rugalmasság

Kiváló kommunikációs készség

Precíz, de gyors és hatékony munkavégzés

Számítógép felhasználói szintű ismerete

B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Felsőfokú végzettség előny, de nem feltétel

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Egyéb nyelvek ismerete (angol,-német.)

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés

Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (telefon, laptop)

Személyes és szakmai fejlődési lehetőség

Stabil vállalati háttér

Hosszútávú karrierlehetőség

Munkavégzés helye:

Szekszárd

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Angol