Szerszám készítő, karbantartó

Szentlőrinckátai székhelyű, magyar tulajdonban lévő, több évtizedes múltra visszatekintő társaságunkba keressük kollégánkat.
Cégünk fő profilja a fémmegmunkálás, fémátalakítás, mely révén komoly beszállítói tapasztalattal rendelkezünk. Végfelhasználóink a Volvo, Mercedes, Porsche, VW, Bmv.
Magas minőségben állítunk elő forgácsolással, stancolással, hegesztéssel, szereléssel termékeket extrudált alumínium, acél és réz profilokból.

Főbb feladatok, munkák:

  • Sorozatgyártó készülékek javítása, karbantartása.
  • Célgépek javítása, karbantartása utasítások alapján.
  • Hibák feltárása műszaki szemszögből.
  • Készülékek rendszerszintű kezelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki végzettség (pl.műszerész,autószerelő,lakatos).
  • Önálló munkavégzés
  • Műszaki rajz olvasás, tolómérő használat
  • 3 műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Havi bónusz
  • Munkába járás támogatása
  • Jelentkezni lehet:.kovacs.szilvia@katacnc.hu
  • vagy a következő számon tel: 0629/631-052

Munkavégzés helye

  • Szentlőrinckáta

Az állásra a megadott e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet jelentkezni

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us