Szerszám karbantartó

Szerszámkarbantartó

Munkát keresel, vagy váltanál? Segítünk!

Szerszámkarbantartó munkatársat keresünk Dorogra!

Elvárások:

– Műszaki szakközépiskolai végzettség (szerszámkészítő előny)

– Hasonló munkakörben szerzett legalább 2 éves munkatapasztalat (mechanikai műszerész, autószerelő, karosszériás)

– Nyitottság 3 műszakos műszakrend végzésére

Feladatok:

– Szerszámokon végzett javító és megelőző karbantartások elvégzése,

– Szerszámok tisztítása és állapotuknak folyamatos ellenőrzése,

– Szerszámhibák feltárása, megoldási javaslatok készítése

Bérezés megegyezés szerint!

Ha kérdésed van, keress minket!

Telefonszámunk: 06 20 558 4770; 06 20 361 7531

Fényképes önéletrajzodat várjuk : toborzas@insertus-hr.hu

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us