Szerelő munkatárs

A LUMOCONCEPT egyedi lámpatestek és világító installációk tervezésével és gyártásával foglalkozó műhelye új SZERELŐ MUNKATÁRSAT keres!

Olyan nyitott munkatársat keresünk, aki szívesen fejleszti tudását összetett, jellemzően egyedi és kisszériás gyártáson keresztül és nyitott ennek a speciális szegmensnek a szépségei iránt. Izgalmas feladatok, jó hangulatú csapat.

Építészekkel és belsőépítészekkel szoros együttműködésben dolgozunk, munkánkban a műszaki és esztétikai szempontoknak egyaránt kiemelt szerepe van, célunk olyan formai és műszaki minőségű lámpatestek gyártása, amelyek az európai piacon is megállják a helyüket.

Hiszünk a csapatmunka és közös gondolkodás erejében – olyan munkatársat keresünk, aki örömét leli a más szakterületekkel együttműködésben végzett szakmai munkában.

Műhelyünk a 11. kerületben, jól megközelíthető ipartelepen található.

F E L A D A T O K:

  • műhelyi gyártó és helyszíni szerelőmunka
  • alapanyagok, szálanyagok előkészítése lakatos számára: darabolás, csiszolás
  • egyedi lámpatestek összeszerelése, lecsomagolása
  • lámpatestek elektromos kábelezése
  • LED szalagok, LED fényforrások és hagyományos fényforrások bekötése, forrasztása
  • komplett lámpatestek összeállítása

E L V Á R Á S A I N K :

  • legyél igényes a munkádra
  • nyitott a speciális megoldásokra és munkamódszerekre
  • pontos
  • precíz
  • tarts rendet a munkakörnyezetedben
  • legyen műhelytapasztalatod
  • ne ijedj meg az önálló munkavégzéstől

E L Ő N Y T J E L E N T:

  • elektromos vagy elektrotechnikus szerelői munkatapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

A M I T A J Á N L U N K:

  • fiatal, jó hangulatú csapat
  • versenyképes jövedelem
  • tanulási és fejlődési lehetőség, egyedülálló szakmai tudás és támogatás
  • Budapesten, 11.kerületi műhely

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us