SZERELŐ

Érdeklik a motorok és az óriás méretek? Továbblépne a 4, 6, 8 hengerről a 18-ra?

Ha szereti a kihívásokat és szívesen részt venne hajtóművek és dízelmotorok szerelésében,

ha szívesen dolgozna a GANZ szellemiségében, mely már 175 éve, generációkon keresztül eredményezi a GANZ márka világszintű sikerét, jelentkezzen hozzánk

SZERELŐ

munkakörbe!

Amit kínálunk:

  • lehetőséget adunk, hogy megismerje az új vasúti dízelmotorok, a nagyméretű stabil gázmotorok, az ipari hajtóművek, a tengelyhajtóművek szerelésének és javításának trükkjeit,
  • főállású foglalkoztatás egy-műszakos munkarendben, hosszú távú biztos munkahelyet,
  • betanítjuk a feladatok elvégzésére, valamint lehetőséget adunk a szakmai fejlődésre, beiskolázásra,
  • bérezés, juttatások megegyezés szerint,
  • jól megközelíthető munkahely (Budapest, VIII. kerület, Vajda Péter u.).

Amit Öntől várunk:

  • a gépipari szakirányú végzettség (szakmunkás bizonyítvány), előnyt jelent az autószerelői végzettség,
  • nyitott hozzáállás az új feladatokhoz, eszközök, ellenőrzések elvégzéséhez,
  • legyen igényes munkavégzésben, mivel gyártmányaink biztonságát tömegek számára garantáljuk,
  • előny, ha rendelkezik vasúti járműszerelői gyakorlattal, de pályakezdő jelentkezését is várjuk.

Legyen részese a vasút és gépgyártás történelmének, jelentkezzen hozzánk!

Jelentkezését magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal várjuk! http://ganzmotor.hu/career/

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 10462438-2-42
  • Slogan Évszázados tapasztalatokkal a jövő felé
Connect with us