Személyi Asszisztens/Irodai Asszisztens 1 jelentekezés

Kecskeméti Mezőgazdasági gépeket forgalmazó cég keres Személyi asszisztenst azonnali kezdéssel!

Főbb feladatok:

  • – Fogyamatos napi szintű együttműködés a cégvezetővel
  • – Írásbeli dokumentumok előállítása, szerkesztése
  • – Emailek, telefonok kezelése, időpont egyeztetések
  • – Egyéb irodai feladatok
  • Elvárások:
  • – Minimum középfokú végzettség
  • – 1~2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • – Iodai szoftverek ismerete (MS Office, Exel stb…)
  • – Kiváló kommunikációs és együttműködő készség
  • – Precizitás, határidők tartása
  • – Proaktivitás
  • Rugalmas időbeosztás
  • Munkavégzés helye: Kecskemét
  • A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen vagy telefononszámon várjuk.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us