Szállodai marketinges

Debrecen belvárosában működő Hotel munkatársat keres, Szállodai marketing pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • a szálloda értékesítési koncepcióinak folyamat működtetése
  • online marketing és hirdetési stratégia kidolgozása, végrehajtása
  • értékesítést és termékbevezetést támogató kampányok kidolgozása és végrehajtása
  • Social Media oldalakhoz (Facebook, Insta, Youtube stb.) valamint a vállalati honlap(ok)hoz stratégia és terv készítése, megvalósítása, FB kampányok menedzselése
  • hírlevelek készítése és kiküldése
  • a munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása (szerződések, megrendelők, teljesítési igazolások teljes körű adminisztrációja)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szállodában az adott pozícióban eltöltött minimum 2 éves tapasztalat
  • az online marketing trendeket ismerete, és folyamatos követése
  • pozitív, nyitott, megoldás orientált személyiség
  • jó kommunikációs képesség, kreativitás és szervezőkészség
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a gergelyneedit@piramisital.hu email címen lehet.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást