Szállodai animátor álláslehetőség Bükfürdőn! 4 jelentekezés

Bükfürdői 4 csillagos wellness- és konferenciaszálloda munkatársat keres az alábbi munkakörre:

Szállodai animátor

Feladatok:

  • gyermekek felügyelete
  • gyermek és felnőtt programok lebonyolítása a szállóvendégek részére
  • kreatív, kézműves és ügyességi foglalkozások lebonyolítása
  • a szállodában pihenő gyermekek tájékoztatása a gyerekprogramokról, lehetőségekről, gyerekek toborzása a foglalkozásokra

Elvárás:

  • kreatív, önálló munkavégzés
  • gyermek-szeretet, gyerekek nyelvén való kiváló kommunikáció
  • türelem és rugalmasság

Előny:

  • idegen nyelv (német vagy angol) ismerete, valamint hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • pozitív munkahelyi légkör, fiatal, profi, elhivatott szakmai csapat
  • bejelentett hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai tréningek
  • utazási költségtérítés
  • kedvezményes üdülési lehetőség
  • partnerszállodáinkban és egyéb szállodai szolgáltatás kedvezmények, juttatások
  • egyszeri ingyenes étkezés a munkahelyen
  • előlépési lehetőség
  • 1 év munkaviszony után 13. havi munkabér

Jelentkezz fényképes önéletrajzoddal a hr@caramell.hu email címen! Bővebb információ a 06 94 558 030 –as telefonszámon.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Német
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 13311207-2-41