Szakács kollégát keresünk!

Szakács kollégát keresünk kaposvári büfébe!

Ha szeretnél egy igazán jó csapathoz tartozni, akkor nálunk a helyed!

Főbb feladatok, munkák

  • Hamburgerek, gyrosok, pizzák, tésztaételek elkészítése
  • Környezeted igényesen, rendben tartása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Megbízhatóság
  • Precizitás
  • Szakma iránti érdeklődés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Konyhai ismeretekkel rendelkezés előny, de nem feltétel.
  • Ha érdekel a vendéglátás világa, a főzés, és szeretnél egy jó csapathoz tartozni, de nincsen tapasztalatod, ne csüggedj, jelentkezz és mi mindenre megtanítunk!

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkaviszony
  • Rugalmas beosztás
  • Korrekt fizetés

Munkavégzés helye

  • Kaposvár

Jelentkezni e-mailben lehetséges, pár soros bemutatkozással és egy fényképes önéletrajzzal!
Önéletrajz nélküli leveleket nem áll módunkban feldolgozni!
(Kérjük vedd figyelembe, hogy levelek feldolgozása közben előfordulhat, hogy nem tudunk válaszolni!)

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us