2012 óta működő masszázs szalon megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SVÉDMASSZŐR

Az álláshoz tartozó elvárások

Legalább svédmasszőr végzettség (pályakezdők is jelentkezhetnek)
Barátságos, udvarias személyiség
Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség
Igényes, ápolt megjelenés
Terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Hasonló területen szerzett tapasztalat
Lomi Lomi Hawaii, lávaköves, kismama masszázs ismerete
Angol és/vagy német nyelvtudás
Proaktív, talpraesett személyiség
Ha a pályázó nem dohányzik

Főbb feladatok, munkák

Vendégek fogadása
Masszázstér, vendégtér tisztán tartása
Svédmasszázs és wellness masszázsok végzése
Adminisztratív feladatok (online időpontfoglalás, számlázás) ellátása

Amit kínálunk

Heti max. 36-38 óra munkavégzés
Fix időbeosztás (kéthetente egy szombaton munkavégzés, a vasárnap mindig szabad)
Próbaidő alatt alapfizetés+borravaló, utána alapfizetés+teljesítményarányos jutalék+borravaló
Alkalmazottként vagy vállalkozóként is végezhető munka
Folyamatos belső képzés
Barátságos munkakörülmények

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület (Nyugati pályaudvar metróállomástól 5 perc séta)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!