Sürgősen villanyszerelő karbantartó munkakörbe kollégát keresünk Újpestre csaptunk erősítéséhez!

Azonnali kezdéssel villanyszerelő karbantartó kollégát keresünk Újpestre a SANOFI gyárba csapatunk erősítéséhez!

Feladatok:

A cég által üzemeltetett létesítményekben lévő épületgépészeti rendszerek üzemeltetése és karbantartása

Épületfelügyeleti rendszer használata

Feszültség kimaradás utáni ellenőrzések végrehajtása

Kisebb gépészeti hibák elhárítása, javítása

Részvétel és támogatás a létesítményt érintő elektromos karbantartásoknál

Munkalapok készítése az elvégzett munkákról

Alvállalkozók munkavégzésének szakmai felügyelete.

Elvárások:

Villanyszerelő végzettség

Minimum 1 év villanyszerelői tapasztalat

Alapfokú számítógép kezelői végzettség

Precíz, pontos, önálló munkavégzés

Jó problémamegoldó képesség

1 órán belüli lakóhely

Amit kínálunk:

Stabil nagyvállalati háttér

Jó munkahelyi légkör, modern munkahelyi környezet

Széleskörű béren kívüli juttatási csomag

Teljes körűen bejelentett foglalkoztatás

Előny:

Robbanásbiztos kezelői végzettség

Tűzvédelmi szakvizsga

Magasabb fokú villanyszereléssel kapcsolatos végzettség (villamos alállomás kezelő, FAM, ÉV felülvizsgáló)

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet nettó fizetési igény megjelölésével és fényképes önéletrajz elküldésével: hr@neopropertyservices.hu

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást